Кічернянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Олімпійський тиждень

26 вер. 2016
У навчальному закладі 26 вересня 2016 року було проведено Олімпійський урок, а в період з 26.09 по 30.09.2016 року був проведений Олімпійський тиждень.

Відкриття Олімпійського тижня розпочалось з проведення урочистої лінійки під керівництвом вчителів фізичної культури Русин Н.І. та Далекорея В.В. Тиждень пройшов цікаво та змістовно, де учні та педагогічний колектив взяли участь у спортивних заходах. Художники змагались у художніх витворах, спортсмени брали участь у поєдинках. У масовому забігу серед дівчат перше місце виборола Неоніла Зуб, друге місце  посіла Тетяна Далекорей, третє - Ганна Чокнадій. Серед юнаків перше місце посів Василь Годованець, друге - Сергій Русин, третє - Василь Цап. У естафеті здобув перемогу 9 клас, друге місце - 8 клас, третє - 6 клас. Футбольні матчі закінчилися перемогою дев'ятикласників. Друге місце - у восьмикласників, третє - в шестикласників.
Вперше в історії школи пройшли змагання за участі збірної команди вчителів. У програмі змагань - біг 400 м.. Перше місце посіла - педагог-організатор Фатич І.В., друге - заступник школи - Тидір О.Ф., третє - директор школи Ряшко М.Ф. Не менш цікавим та видовищним виявився футбол, де боролися дві команди. Тільки додатковий час визначив переможцем команду вчителів-жінок.                                                   Підсумком Олімпійського тижня була зустріч учнів школи з відомими спортсменами Воловеччини, ветеранами футболу - чемпіоном України серед ветеранів футболу Ф.І.Брунцвиком, бронзовим призером чемпіонату України М.В.Григою., які поділилися з учнями секретами майстерності. З їхніх рук були нагороджені переможці та вручені цінні футбольні м'ячі.

Команда вчителів-жінок проти команди дівчат.

Гра "Піонербол" Перемогла команда дівчат.