Кічернянська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Публічна презентація директора школи

9 лист. 2016
Відповідно до частини третьої статті 40 Закону України "Про загальну середню освіту", п.8 Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів в період з 9 листопада по 22 листопада 2016 року в школі буде проходити атестаційна експертиза навчального закладу. Відкриття розпочалось з урочистої публічної презентації директора школи про діяльність закладу протягом 2013-2016 н.р.

До актового залу були присутні педагогічні працівники, техперсонал школи, батьківські комітети члени ради школи, атестаційна комісія відділу освіти Воловецької РДА в складі 10 чоловік. Розпочалось все з привітань учнів 4 класу під керівництвом вчителя Бабинець М.І., які коротко розповіли про школу, чарівний світ знань в школі. Змістовно та чітко директор школи Ряшко М.Ф. провела аналіз кадрів школи, мережу учнів, діяльність школи в методичній роботі, результативність навчально-виховного процесу, кадрове забезпечення та ознайомлення з планами на майбутнє. Після її виступу учні 4 класу Красний І. та Сикуринець Л. показали належний рівень виховної роботи продемонструвавши танець в парі. І на завершення дівчата 9 класу заспівали пісню "Ми бажаєм вам..." з вдчуттям радості. Підсумки виступу директора проаналізували члени атестаційної комісії під час інтерактивної вправи - закінчи речення "Я сьогодні зрозумів, що ...", яку провела заступник директора Тидір О.Ф. Враження від почутого були хроші, найздивованіші, а колектив школи ще раз не зупинився на досягнутому.

Після проведення презентації слово мала начальник відділу освіти Воловецької РДА Шутка Наталія Павлівна, яка ознайомила колектив з порядком проведення державної експертизи та робочою програмою.