Кічернянська ЗОШ І-ІІ ступенів

 






Перевід учнів

Кічернянська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

                                                                 НАКАЗ 

від  31травня  2016  року                с.Кічерний                 №2                                                                                              

Про  переведення  учнів 1-8-х класів

до наступних класів та нагородження 

Похвальними листами

 

Відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів(вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України від 14.04.2008 року № 319, на підставі річного оцінювання, за рішенням педагогічної ради протокол від  31.05.2016 р.  № 6, 

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Перевести учнів 1 класу до 2 класу:

1.     Ревту Дмитра Петровича

2.     Далекорей Юлію Василівну

3.     Цап Марію Михайлівну

4.     Цап Вікторію Михайлівну

5.     Чокнадій Валентину Михайлівну

6.     Ореняка Олександра Юрійовича

2. Перевести учнів 2 класу в 3 клас:

1.     Савчин Вікторію Михайлівну

2.     Сикуринець Юліану Русланівну

3.     Сенька Дмитра Васильовича

3.Перевести учнів 3 класу в 4 клас:

1.     Далекорей Марію Іванівну

2.     Сикуринець Юлію Василівну

3.     Гогерчака Олега Петровича

4.     Красного Івана Івановича

5.     Цап Марію Юріївну

6.     Ревту Михайла Петровича

4.Перевести учнів 4 класу в 5 клас:

1.     Гурніцького Миколу Миколайовича

2.     Дубик Діану Сергіївну

3.     Далекорея Василя Васильовича

}4.     Дупина Івана Михайловича

5.     Гогерчак Кароліну Іванівну

6.     Чокнадій Ганну Михайлівну

7.     Ревту Дмитра Петровича

8.     Цапа Євгена Юрійовича

5.Перевести учнів 5 класу в 6 клас:

1.     Дупин Ганну Михайлівну

2.     Тидір Вероніку Михайлівну

3.     Тидіра Андрія Михайловича

4.     Могіша Ростислава Івановича

5.     Дупина Мирослава Івановича

6.     Мацка Василя Юрійовича

7.     Ковача Максима Володимировича

8.     Савчин Камілу Василівну

9.     Цап Христину Миколаївну

10.  Осташович Вікторію Михайлівну

11.   Сикуринець Лілію Василівну

12.  Гогерчака Ігоря Петровича

13. Коломієць Марію Миколаївну

6.Перевести учнів 6 класу в 7 клас.

1.   Годованець Ангеліну Сергіївну

2.  Гогерчак Євгенію Михайлівну

3.   Зуб Лідію Василівну

4.     Могіш Марію Вікторівну

5.     Петрішка Ростислава Ярославовича

6.     Рижак Олену Михайлівну

7.     Савчина Ігоря Михайловича

8.     Фаньо Анжелу Василівну

9.     Цапа Ярослава Михайловича

10. Шкурду Яну Миронівну

11. Чорнея Івана Васильовича

7.Перевести учнів 7 класу в 8 клас.

1.     Габорця Віталія Івановича

2.     Гаринця Івана Анатолійовича

3.    Далекорей Тетяну Василівну

4.     Дупина Івана Івановича

5.     Дупина Михайла Михайловича

6.    Зуб Неонілу Михайлівну

7.     Копосович Маряну Вячеславівну

8.   Ломагу Марію Іванівну

9.     Митрака Дмитра Вячеславовича

10.  Панкратова Євгена Васильовича

11.   Русина Івана Івановича

12.  Талапу Дениса Івановича

13.  Цапа Василя Миколайовича

14.   Цап Інну Іванівну

15.   Митрака Івана Васильовича

8.Перевести учнів 8 класу в 9 клас:

1.     Гогерчак Ганну Михайлівну

2.     Годованця Василя Васильовича

3.     Гурніцького Михайла Миколайовича

4.     Далекорея Михайла Івановича

5.     Далекорей Маряну Вікторівну

6.     Красну Вікторію Іванівну

7.     Ломагу Ольгу Іванівну

8.     Зуба Івана Михайловича

9.     Попелича Василя Юрійовича

10.                       Попелич Тетяну Василівну

11.                       Ряшка Василя Вікторовича

12.                       Русина Сергія Васильовича

13.                       Цап  Ліану Михайлівну

14.                       Савчин Марію Михайлівну

15.                       Шкурду Марину Миронівну

9.     Нагородити  Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні»  таких  учнів :

1.     Сикуринець Юліану Русланівну – 2 клас;

2.     Сенька Дмитра Васильовича– 2 клас;

3.     Далекорей Марію Іванівну– 3 клас;

4.     Сикуринець Юлію Василівну– 3 клас;

5.     Гогерчака Олега Петровича– 3 клас;

6.     Дубик Діану Сергіївну– 4 клас;

7.     Гогерчак Кароліну Іванівну – 4 клас;

8.     Чокнадій Ганну Михайлівну – 4 клас;

9.     Далекорея Василя Васильовича– 4 клас;

10.Дупин Ганну Михайлівну – 5 клас;

11. Тидір Вероніку Михайлівну – 5 клас;

12 .Осташович Вікторію Михайлівну – 5 клас;

13. Скуринець Лілію Василівну – 5 клас;

14. Зуб Неонілу Михайлівну – 7 клас;

15.  Годованця Василя Васильовича – 8 клас.

10. Класним керівникам 1-8-х   зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі « Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…».

11.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                                                   М.Ф.Ряшко